Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
800 SZTUK / H Maszyna do produkcji tortilli z mąki pszennej z dwiema głowicami
| Kolor: | Srebrna stal nierdzewna |
|---|---|
| Pojemność: | 800-1300 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
Dwugłowicowa maszyna do produkcji tortilli z mąki pszennej ze stali nierdzewnej
| Kolor: | Srebrna stal nierdzewna |
|---|---|
| Pojemność: | 800-1300 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
Komercyjna maszyna do robienia naleśników cebulowych Paratha 6000 szt./godz
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek teflonowy |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
Miękka linia do produkcji chleba arabskiego Taco w pełni automatyczna
| Nazwa produktu: | w pełni automatyczna maszyna do produkcji miękkiego taco / linia do produkcji chleba arabskiego |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie: | 220V/380V |
Maszyna do produkcji tortilli z podwójną głowicą 1500-3000 szt. Na godzinę
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Surowiec: | mąka |
| Korzyść: | Automatyczny |
SS304 Przemysłowa maszyna do produkcji tortilli, przemysłowy ekspres do tortilli 21kw
| Podanie: | ekspres do tortilli |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Gwarancja: | 1 rok |
800 sztuk / h Automatyczna przemysłowa maszyna do produkcji tortilli rdzeń PLC
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
700 sztuk / h Automatyczna maszyna do produkcji tortilli zbożowych z kontrolerem PLC
| Nazwa maszyny: | Maszyna do produkcji tortilli z meksykańskiego ziarna |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
6-calowa, 150-milimetrowa maszyna do produkcji świeżych tortilli w pełni zautomatyzowana
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
Ulepszona maszyna do robienia świeżych tortilli z 6 cali do 16 cali
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |

