Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
3800 sztuk / h 270 mm 42,57 kW Maszyny do produkcji produktów zbożowych
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 3000-3800 szt./godz |
| moc: | 42,57 KW |
6000 sztuk / h Odporna na korozję maszyna do produkcji Chapati dla biznesu
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h Maszyna do produkcji tortilli 270 mm
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
Sprzęt do tortilli mąki z ekranem dotykowym, 1400 sztuk / h Maszyna do produkcji płaskiego chleba
| Matieral: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 230 V 380 V. |
| Ciężar maszyny: | 600 kg |
Regulowana przemysłowa maszyna do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
W pełni automatyczna maszyna do produkcji chleba Pita 1500 - 5000 sztuk / h
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |
Mąka Tortilla Pancake Roti Chapati Maszyna do robienia Automatyczna
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 230v 380v |
| Ciężar maszyny: | 600kg |
Regulowane maszyny do produkcji produktów zbożowych z linią chłodzenia
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
Maszyna do robienia tortilli Okrągła 10-30 cm Wydajność produkcji 1000-3000 sztuk / godzinę
| Pojemność: | 1000-3000 sztuk na godzinę |
|---|---|
| Waga: | 420 KG |
| Moc: | 22V |
6000 sztuk / h Linia produkcyjna Lavash, 200g Maszyna do produkcji chleba Tortilla
| Pojemność: | 2000-6000szt / godz |
|---|---|
| moc: | 23 kW |
| Napięcie: | 220 V / 380 V. |

