Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
Wysokowydajna, w pełni automatyczna linia do produkcji chleba Tortilla Pita z systemem chłodzenia piekarnika
| Pojemność: | 800-3000 sztuk / godzinę |
|---|---|
| Aplikacja: | tortilla lub lawasz lub chleb |
| Uszczelka: | drewniane opakowanie |
linia produktów z tortillami o średnicy 30-45 cm 900 sztuk/h
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1000 szt./godz |
| Władza: | 21kw |
15-45cm Małe Produkcja 1000-2000 sztuk/h Iracka linia produktów chlebowych
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1000 szt./godz |
| Władza: | 21kw |
100 kg / h Odporność na kurz 1300 sztuk / h Sprzęt do produkcji tortilli
| Uszczelka:: | Drewniana skrzynka |
|---|---|
| OEM lub ODM:: | tak |
| Źródło ciepła:: | Rura grzewcza ze stali nierdzewnej |
Intelektualizacja 900szt / h Arabski wypiekacz do chleba Pita
| Matetialny: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Surowiec: | Mąka |
900 sztuk / h 300mm Linia do produkcji chleba arabskiego ze stali nierdzewnej
| Matetialny: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Surowiec: | mąka kukurydziana, mąka ryżowa, olej roślinny, sól itp. |
wysokiej wydajności Pita Bread Linia produktów
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Surowce: | Mąka pszenna/mąka kukurydziana itp. |
1400 sztuk / h Linia produkcyjna tortilli mąki, 100g sprzętu do tortilli mąki
| Grubość: | 100-300 mm |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
800 sztuk / H 300mm Linia do produkcji tortilli kukurydzianej 304 Stal nierdzewna 70g
| Średnica: | 100-300 mm |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1400 szt./godz. |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
3600 sztuk / h 300mm Linia produkcyjna Lavash z ekranem dotykowym
| Grubość: | 100-300 mm |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-3600 SZTUK / GODZ |
| Masa ciasta: | 10-100 g / szt |

