Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
Automatyczna maszyna do robienia Roti Ogrzewanie elektryczne 500 kg / godzinę
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Funkcjonować: | robienie Chapati/Roti/Tortilla |
| Moc: | 21kW |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h w pełni automatyczna maszyna do robienia roti
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
Automatyczna maszyna do robienia Roti ze stali nierdzewnej 1300 sztuk / H
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wymiary (L * W * H): | 5130*840*1300mm |
| Pojemność: | 1300szt/h |
Max350mm 3800szt / H Regulowana maszyna do robienia Roti Automatyczna
| Stosowanie: | Przyrządzanie tortilli / roti / chapati |
|---|---|
| moc: | 43 KW |
| wymiar: | 26000x2030x1915mm |
150 mm 3800 sztuk / h Regulowana handlowa maszyna do robienia roti
| Stosowanie: | Robienie tortilli |
|---|---|
| Moc: | 43 kw |
| Wymiar: | 26000x2030x1915mm |
Automatyczna Maszyna do robienia tortilli Pieczarnia gazowa Linia produkcyjna Roti Do sprzedaży
| Nazwa produktu: | tortilla, roti, wrapy shawarma, chapati |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
Mała automatyczna maszyna do robienia tortilli Pieczarnia gazowa 1400 sztuk na godzinę
| Nazwa produktu: | tortilla, roti, wrapy shawarma, chapati |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| średnica tortilli: | 8-50 cm |
Kukurydziana tortilla Pita Chapati Roti Maszyna do robienia w pełni automatyczna
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Podanie: | maszyna pita |
8-calowa komercyjna w pełni automatyczna maszyna do robienia roti
| Podanie:: | SUPERMARKET |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Nowa automatyczna maszyna do robienia chleba Roti Corn Tortilla Pita
| Surowce: | Woda, pszenica, kukurydza, mąka itp. |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy, Catering komercyjny, Piekarnictwo |
| Średnica tortilli: | 10-12 cali |

