Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
9 15 18 25cm Rozmiar Automatyczna maszyna do robienia tortilli Mała linia produkcyjna
| Zastosowanie:: | fabryka, supermarket, restauracja |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Intelektualizacja BEZ odpadów Maszyna do produkcji tortilli Roti Linia produkcyjna Burrito Factory Direct
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 220V 380V |
| Waga: | 500kg |
Max350mm 2000szt / H Maszyna do robienia chleba Pita Automatyczna ze stali nierdzewnej
| Stosowanie: | Wypiekanie chleba pita |
|---|---|
| moc: | 43 KW |
| wymiar: | 26000x2030x1915mm |
10cm - 50cm Roti Tortilla Making Machine Automatyczna stal nierdzewna
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
Mała wydajność 800szt / h 100mm Roti Making Equipment
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
Intelektualizacja Sprzęt do robienia roti ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | maszyna do produkcji tortilli |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wielofunkcyjny |
| uszczelka: | PAKIET DREWNIANY PUDEŁKO |
Meat Pie Roti Nadziewana Maszyna do Produkcji Paratha Automatyczna
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik, pasek teflonowy |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
Płaski chleb Roti Tortilla Making Machine Ogrzewanie elektryczne
| Nazwa produktu: | Płaski chleb Roti Tortilla Making Machine / kukurydziana prasa do chleba tortilla |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 500-1300 szt./h |
| Napięcie: | 380V/220V |
900 sztuk / h Komercyjna maszyna do robienia roti, sanitarna maszyna do chleba tortilla
| Funkcjonować: | zrobić tortillę |
|---|---|
| Pojemność: | 600-900 sztuk / godz |
| Funkcja: | Niska energia Wysoka prędkość |
Maszyna do produkcji tortilli dla systemu sterowania ekranem dotykowym PLC dla małych firm
| Nazwa produktu: | automatyczna elektryczna maszyna do robienia chapati roti do produkcji tortilli; |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Stan: schorzenie: | Nowy |

