Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
Regulowana hydrauliczna maszyna do podgrzewania tortilli z mąki do celów komercyjnych
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Wysoka wydajność 1300 sztuk na godzinę Maszyna do produkcji tortilli kukurydzianej
| Podanie:: | fabryka, supermarket, restauracja |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Odporna na korozję maszyna do produkcji tortilli mąki 150 mm
| Obowiązujące branże:: | Żywność i piekarnia |
|---|---|
| Obsługa gwarancyjna:: | Wsparcie online |
| Gwarancja:: | 1 rok |
Laminowana bułka z ciasta Płatkowa maszyna do robienia chleba Automatyczna układana
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
Wysoka wydajność 3600 sztuk / h Maszyna do produkcji lawaszu ze stali nierdzewnej
| Pojemność: | 2000-3600szt/h |
|---|---|
| Moc: | 23kW |
| Napięcie: | 220V / 380V |
Ekran dotykowy 1400szt / h 10cm Maszyny do produkcji zboża
| Grubość: | 100-300 mm |
|---|---|
| Pojemność: | 800 sztuk / godz |
| Waga netto: | 500 kg |
Mała maszyna do robienia tortilli 1000 - 3000 sztuk Jedna godzina 10 - 50 cm
| Prędkość: | 800-3000 sztuk / godzinę |
|---|---|
| Średnica: | 8.10.12.14 cala |
| Napięcie: | 380V |
Maszyna do produkcji tortilli o szerokości walcowanej 8 - 50 mm do produkcji na dużą skalę
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
|---|---|
| napięcie: | 220V/380V |
| System sterowania: | PLC |
1000 sztuk / h Ogrzewanie elektryczne 300mm Maszyna do produkcji tortilli
| Podstawowe komponenty: | PLC |
|---|---|
| Materiał: | klasa spożywcza ze stali nierdzewnej |
| Dia. Dia. of tortilla tortilli: | 100–300 mm |
200mm 600szt / h Maszyna do produkcji tortilli mąki z linią chłodzącą
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 200-1000szt / godz |
| moc: | 21kw |

