Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 269 produkty.
SS304 1500szt / h Automatyczna linia do produkcji chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1500 szt./godz |
Linia produkcyjna tortilli 220V / 380V z szerokością rolka 8 - 50 mm
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
|---|---|
| Zakres regulacji temperatury: | 0-300 ℃ |
| System sterowania: | PLC |
Całkowicie automatyczna linia produkcyjna chleba, z 55 cm linii Paratha.
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 3600-16000 sztuk/godz. |
| Kraje eksportowe: | Światowe |
800 sztuk / h Mała wydajność 30 cm Linia do produkcji chleba arabskiego
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
Linia produkcyjna do produkcji tortilli ISO 304 ze stali nierdzewnej Linia produkcyjna Lavash
| Wymiar: | 26000 x 2030 x 1915 (mm)/dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Słowa kluczowe: | TORTILLA, CHAPATI, CHLEB PITA, CHLEB MEKSYKAŃSKI |
Całkowicie automatyczna linia produkcyjna 6-10 cali
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka wydajność, automatyka, łatwa obsługa |
|---|---|
| Średnica tortilli: | 6-10 cali |
| Waga: | 4500 kg |
BP-650 Całkowicie automatyczna linia produkcji tortilli
| Power Source: | Electric |
|---|---|
| Model: | BP-650 |
| Power: | 73kw |
Wypiekacz do chleba Lavash z ekranem dotykowym
| Produkt finalny: | tortilla |
|---|---|
| Surowiec: | mąka, mąka pszenna |
| MOQ: | 1 zestaw |
Mały sprzęt do robienia tortilli 800 - 1000szt 10cm - 30cm
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 230v 380v |
| Ciężar maszyny: | 600kg |
Linia produkcji tortilli o dużej wydajności
| Podstawowe komponenty: | Motor, plc, hydrauliczna prasa tortilla, piekarnik z tunelem gazowym |
|---|---|
| Metoda ogrzewania: | Gaz ziemny lub PL Gaz |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |

