Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
10 - 45 cm średnicy Nowa linia do produkcji tortilli w pełni automatyczna
| Surowiec: | Ciasto |
|---|---|
| Kolor: | Stal |
| Produkt: | tortilla |
Automatyczne dwie wytłaczarki Linia produkcyjna Tortilla Produkcja sajgonek Taco
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wymiary (L * W * H): | 5130*840*1300mm |
| Pojemność: | 1300szt/h |
Zastosowalny okrąglik do ciasta do linii produkcji tortilli o masie ciasta 28-130 gramów ze stali nierdzewnej
| Dough Weight: | 28-130 Gram |
|---|---|
| Dough accuracy: | ±2 Gram |
| System sterowania: | PLC |
900 sztuk / h 300mm Linia do produkcji chleba arabskiego ze stali nierdzewnej
| Matetialny: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Surowiec: | mąka kukurydziana, mąka ryżowa, olej roślinny, sól itp. |
1400 sztuk / h Maszyna do robienia tortilli kukurydzianej, regulowana linia do produkcji chleba arabskiego
| Stosowanie:: | Przemysł spożywczy |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Moc:: | 22kw |
Intelektualizacja 900szt / h Arabski wypiekacz do chleba Pita
| Matetialny: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Surowiec: | Mąka |
Linia produkcyjna tortilli z 32-calową prasą Linia Roti Chapati dla producenta tortilli
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
800 sztuk / h Wodoodporna komercyjna maszyna do tortilli mąki
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny, hydrauliczny |
| Napięcie: | 220 V / 380 V, Custmized, Triphase |
600 sztuk / h Maszyna do robienia tortilli kukurydzianej, odporna na wodę maszyna Tortilla Masters
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ napędzany: | elektryczny / hydrauliczny |
| Napięcie: | 380 V / 50 HZ, dostosowane |
wysokiej wydajności Pita Bread Linia produktów
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Surowce: | Mąka pszenna/mąka kukurydziana itp. |

