Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
linia produktów z tortillami o średnicy 30-45 cm 900 sztuk/h
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1000 szt./godz |
| Władza: | 21kw |
Hot selling 15-45cm diameter Tortilla Making Machine
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 200-600 sztuk/h |
| Moc: | 21kw |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Napięcie: | 380 V. |
|---|---|
| kolor: | drzazga |
| Imię: | Linia do produkcji tortilli |
Wodoodporny sprzęt do pieczenia ormiańskiego lawaszu
| Stosowanie: | Wyrób lawaszu |
|---|---|
| moc: | 30 kw |
| wymiar: | 25 mx 5,5 mx 2,0 m |
45cm Mała wydajność 900szt / h Chapati Rolling Machine
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1000 szt./godz |
| Władza: | 21kw |
niska cena mała pojemność 15-45cm 200-600 sztuk/h mała maszyna do tworzenia skorupy ciasta
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 200-600 sztuk/h |
| Władza: | 21kw |
Automatyczna linia produkcyjna Lavash Zakwaszony cienki chleb płaski
| MATERIAŁ: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Rodzaje przetwarzania: | Linia automatyczna |
| Serwis pogwarancyjny: | Wsparcie online |
35 cm średnicy Komercyjna maszyna do tortilli Automatyczna klasa Automatyczna do bezproblemowej produkcji tortilli
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Średnica: | 35cm |
| Pojemność: | 800 szt./godz |
SS304 3800 sztuk / h 20kw Komercyjny ekspres do tortilli mąki
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wymiary (L * W * H): | 4630 mm * 695 mm * 1680 mm |
| Pojemność: | 800 / godz |
Linia produkcyjna meksykańskiej mąki tortilla Roti o dużej pojemności 304 ze stali nierdzewnej
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 2000-3600 szt./h |
| Napięcie: | 380 V / 3 FAZA |

