Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
Sprzęt do produkcji tortilli 270 mm ze stali nierdzewnej
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
2800 sztuk / h Maszyna do robienia Taco, odporny na kurz sprzęt do robienia Taco
| Funkcjonować:: | Linia do produkcji tortilli |
|---|---|
| Źródło prądu:: | Gaz elektryczny |
| Moc:: | 23 kW |
Sanitarne 700szt / h Linia produkcyjna tortilli 100mm
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
Linia do przetwarzania tortilli z dwiema głowicami, sprzęt do produkcji tortilli 30g
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1500 szt./godz |
7000 sztuk / h Wysokowydajny sanitarny sprzęt do chleba płaskiego
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-10000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Przemysł spożywczy Automatyczna linia produkcyjna Tortilla 800szt / H Srebrny
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
Taśma PTFE Automatyczna podwójna głowica Komercyjna maszyna do tortilli 304 SS
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Chromowany sprzęt do produkcji tortilli z kontrolą temperatury 700 - 3000 sztuk / h
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna Pita |
|---|---|
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
Maszyna do tortilli z kablem Renmin dla produkcji dużych objętości
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Model: | BP-900 |
| Rozmiar linii: | 21080*2120*2750 mm |
Intelektualizacja 200mm 1600szt / h Linia do produkcji tortilli mąki
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Napięcie: | 380 V / 220 V. |

