Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
900 sztuk / h Komercyjna maszyna do tortilli kukurydzianej
| Funkcjonować: | zrobić tortillę |
|---|---|
| Pojemność: | 600-900 sztuk / godz |
| Funkcja: | Niska energia Wysoka prędkość |
Maszyna do robienia taco ze stali nierdzewnej 1400 sztuk / h 100 mm
| moc: | 21kw |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik |
| Materiał: | klasa spożywcza ze stali nierdzewnej |
Stal nierdzewna 304 Automatyczna linia produkcyjna Tortilla Odporna na korozję
| Prędkość: | 800-1500 sztuk/godzinę |
|---|---|
| Średnica: | 8.10.12.14 cala |
| Napięcie: | 380 V. |
Customized Automatic Packing Machine For 60-200g Products Packaging. Zastosowana automatyczna maszyna do pakowania 60-200g produktów.
| Waga produktu: | 60-200g/szt. |
|---|---|
| Materiał ramy: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Napięcie robocze: | 220V / 50Hz |
Zindywidualizowana inteligentna maszyna do pakowania z ramą ze stali nierdzewnej 304
| Projekt maszyny: | Dostosowane do potrzeb klienta |
|---|---|
| Rodzaj opakowania: | Plastikowe |
| Napięcie robocze: | 220V / 50Hz |
Prasowanie na gorąco 1400 sztuk / h Linia do produkcji chleba arabskiego
| Moce produkcyjne: | 200-1400szt / godz |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | SSS |
| moc: | 21kw |
Specjalistyczna maszyna do pakowania produktów o wysokiej precyzji
| Średnica produktu: | 16cm-26cm |
|---|---|
| Ciśnienie powietrza: | 0,8-1,0M/Pa |
| Obowiązujące produkty: | Zindywidualizowane |
0.25KW Plastic Automatic Packing Machine Forming And Film Covering Machine (Plastikowa automatyczna maszyna do pakowania, formowania i pokrywania folii)
| Obowiązujące produkty: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
1500-2800 sztuk/godzinę Pojemność maszyna do pakowania automatycznego dla produktów na zamówienie 60-200 g/sztuk
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
Sprzęt do produkcji tortilli o dużej pojemności dla tortilli Dostawca żywności
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wymiar (L * W * H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Pojemność: | 1500-3600szt/h |

