Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
2000 sztuk / h Srebrna komercyjna maszyna do tortilli z ekranem dotykowym
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
Linia produkcyjna tortilli ze stali nierdzewnej 304 1000 sztuk / godzinę z paskiem PTFE
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Regulowana maszyna do robienia muszelek Taco
| Stosowanie: | Przygotowanie tortilli |
|---|---|
| moc: | 43 KW |
| wymiar: | 26000x2030x1915mm |
800 sztuk / h Mały rozmiar Intellectualization Taco Maker Maker
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| Moc: | 21 KW |
Linia produkcyjna Pita o szerokości walcowanej 8-50 mm Pojemność produkcyjna 1000-7000 sztuk/h
| Pojemność produkcyjna: | 1000-7000 sztuk/godz |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Szerokość rolki: | 8-50mm |
Wszechstronna maszyna do tortilli 15-45cm 200-600 szt./h
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 200-600 sztuk/h |
| Władza: | 21kw |
Elektryczna 30 cm 1300 sztuk / h Komercyjna maszyna do tortilli
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ napędzany: | elektryczny / hydrauliczny |
| Napięcie: | Dostosowane |
Odporny na kurz 21kw regulowany okrągły kształt linii chleba arabskiego
| Napięcie: | 380 V. |
|---|---|
| kolor: | drzazga |
| Imię: | Linia do produkcji tortilli |
800 sztuk / H Mały rozmiar linii produkcyjnej tortilli z mąki kukurydzianej 21KW
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| wymiar: | 4630 * 700 * 1420 mm |
800 sztuk / HAutomatyczna przemysłowa linia produkcyjna tortilli o małych rozmiarach
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |

