Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
400 Fuction Pita Bread Line And Easy Operation For Pita Bread, Linia produkcyjna Paratha
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 3600-16000 sztuk/godz. |
| Średnica tortilli: | 25cm-35cm |
Intelektualizacja Sprzęt do robienia roti ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | maszyna do produkcji tortilli |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wielofunkcyjny |
| uszczelka: | PAKIET DREWNIANY PUDEŁKO |
Sprzęt do produkcji stali nierdzewnej Chapati
| Podanie: | Przygotowanie tortilli |
|---|---|
| funkcje: | Łatwy w obsłudze |
| Gwarancja: | 1 rok |
Mała wydajność 800szt / h 100mm Roti Making Equipment
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
1300 sztuk / h Sprzęt do robienia Taco
| Grubość: | 100-300 mm |
|---|---|
| Pojemność: | 1300 SZT / HR |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ: | 50 Hz |
Wodoodporny sprzęt do pieczenia ormiańskiego lawaszu
| Stosowanie: | Wyrób lawaszu |
|---|---|
| moc: | 30 kw |
| wymiar: | 25 mx 5,5 mx 2,0 m |
Maszyna do wykonywania ciasta o dokładności ±2 gramów z bardzo precyzyjnym systemem sterowania PLC
| Dokładność ciasta: | ±2 gramy |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| napięcie: | 220V/380V |
Rozdzielacz i zaokrąglina do ciasta 3000-18000 sztuk/h Waga ciasta 28-130 gram
| napięcie: | 220V/380V |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Linia do produkcji chleba arabskiego 250 kg / h, linia do chleba Pita 23 kW
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
14000 sztuk / h Linia do chleba lawaszowego o wysokiej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |

