Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
Folia pokrywająca rozdrobnione ciasto Paratha Maszyna do prasowania mrożonego Roti Laccha
| Moce produkcyjne: | 1000-8000 szt./h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Linia produkcyjna Chapati Roti Tortilla Hydrauliczne elektryczne sterowanie PLC
| Nazwa produktu: | automatyczna hydrauliczna cena elektryczna maszyna do robienia chapati roti do produkcji tortilli, |
|---|---|
| Marka: | SSS |
| Obowiązujące branże: | Fabryka żywności i napojów, Restauracja |
W pełni automatyczna linia do małych tortilli z maszyną do układania i pakowania
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Automatyczna maszyna do robienia tortilli Shawarma |
| Napięcie: | 380V |
600 sztuk / h Linia do produkcji chleba tortilla ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| kolor: | stal nierdzewna szara |
| Stosowanie: | ekspres do tortilli |
Płaska arabska linia do produkcji chleba Pita Roti Commercial 800--8200 sztuk / H
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Funkcjonować: | robienie Chapati/Roti/Tortilla |
| Moc: | 21kW |
Automatyczna hydrauliczna elektryczna prasa do tortilli ze stali nierdzewnej 304
| Nazwa produktu: | automatyczna hydrauliczna cena elektryczna maszyna do robienia chapati roti do produkcji tortilli; |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Przemysłowa maszyna do chleba tortilla z automatycznym transportem ze stali nierdzewnej 304
| Nazwa: | Maszyna do produkcji chleba tortilla ze stali nierdzewnej 304 Przemysłowa mąka taco do sprzedaży peł |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna: | 2000-3600 sztuk / godzinę |
| Napięcie: | 380V |
1400 sztuk / h Sprzęt do robienia tortilli, maszyna do tortilli mąki bez zanieczyszczeń
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ napędzany: | elektryczny / hydrauliczny |
| Napięcie: | Dostosowane |
30-centymetrowa linia produkcyjna tortilli mąki
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 2000-3600 szt./h |
| Napięcie: | 380 V / 3 FAZA |
Elektryczna 30 cm 1300 sztuk / h Komercyjna maszyna do tortilli
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ napędzany: | elektryczny / hydrauliczny |
| Napięcie: | Dostosowane |

