Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
Automatyczna linia produkcyjna Paratha 10 - 30 cm 3000 - 10000 sztuk / godzinę
| Zdolność produkcyjna: | 3000-10000 szt./godz |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Sterownik PLC silnika |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
1000 - 3000 sztuk / godzinę Arabska linia do produkcji chleba Pita w pełni automatyczna
| Napięcie: | 220 V/ 380 V lub dostosowanie |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | W pełni automatyczny |
| Aplikacja: | maszyna pita |
Linia produkcyjna do produkcji tortilli ISO 304 ze stali nierdzewnej Linia produkcyjna Lavash
| Wymiar: | 26000 x 2030 x 1915 (mm)/dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Słowa kluczowe: | TORTILLA, CHAPATI, CHLEB PITA, CHLEB MEKSYKAŃSKI |
Automatyczna maszyna do inkrustowania żywności z rdzeniem silnika PLC 1800 - 4800 szt. / godzinę
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Waga: | 600kg |
| Moc: | 3,6 kW |
Mały sprzęt do robienia tortilli 800 - 1000szt 10cm - 30cm
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 230v 380v |
| Ciężar maszyny: | 600kg |
Green Scallion Pancake Film pokrywający Paratha Maszyna do prasowania do mrożonego Roti
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar maszyny: | 4500*1200*1500mm |
| Ciężar maszyny: | 650 kg |
380v Napięcie PLC Tortilla Sprzęt do produkcji Automatyczny Roti
| Stosowanie:: | tortilla |
|---|---|
| Rodzaj marketingu:: | Gorący produkt |
| Gwarancja:: | 1 rok |
Automatyczna linia do produkcji naleśników warstwowych mrożonych cebuli Silver
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok |
Maszyna do wypiekania chleba Lavash o wysokiej wydajności 100 kg / h 23kW
| Stan:: | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja:: | 1 rok |
| Napięcie:: | 380 V. |
Chłodząca maszyna do formowania chleba Pita
| Moce produkcyjne: | 500-1500szt / godz |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| waga: | 500 kg |

