Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
Komercyjna linia produkcyjna Tortilla Flatbread dla fabryki żywności
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Zużycie gazu: | 4-14 m³/godz |
3800 sztuk / h Maszyna do inkrustowania żywności, elektryczny sprzęt do produkcji żywności
| Wyjściowa nazwa produktu: | maszyna do produkcji tortilli |
|---|---|
| Thoughput:: | 2000-6000 / godz |
| Rodzaj:: | tortilla |
Linia do produkcji chleba arabskiego Tortilla przez prasę ciśnieniową lub hydrauliczną prasę ciśnieniową
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do chleba arabskiego |
| Napięcie: | 380V |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Napięcie: | 380 V. |
|---|---|
| kolor: | drzazga |
| Imię: | Linia do produkcji tortilli |
Elektryczna podgrzewana automatyczna maszyna do tortilli kukurydzianej
| body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz. |
| Moc: | 21 KW |
Linia produkcyjna meksykańskiej mąki tortilla Roti o dużej pojemności 304 ze stali nierdzewnej
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 2000-3600 szt./h |
| Napięcie: | 380 V / 3 FAZA |
Linia do przetwarzania tortilli z dwiema głowicami, sprzęt do produkcji tortilli 30g
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1500 szt./godz |
2000 sztuk / h Srebrna komercyjna maszyna do tortilli z ekranem dotykowym
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
Maszyna do robienia tortilli ze stali nierdzewnej 700 sztuk / h
| Nazwa handlowa: | SSS |
|---|---|
| moc: | 21kw |
| Gwarancja: | 1 rok |
250 kg / h Maszyna do robienia tortilli kukurydzianej
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 3000-3800 szt./godz |
| moc: | 23 kw |

