Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
Przemysł spożywczy Maszyna do robienia taco, 14000 sztuk / h Sprzęt do chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Automatyczna linia produkcyjna Lavash Zakwaszony cienki chleb płaski
| MATERIAŁ: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Rodzaje przetwarzania: | Linia automatyczna |
| Serwis pogwarancyjny: | Wsparcie online |
3800 sztuk / h Komercyjna maszyna do tortilli, 270mm komercyjna maszyna do tortilli mąki
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 3000-3800 szt./godz |
| moc: | 42,57 KW |
Mała wydajność 100mm 30g komercyjny ekspres do tortilli kukurydzianej
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
800 sztuk / h Mały rozmiar Intellectualization Taco Maker Maker
| Kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| Moc: | 21 KW |
Mały sprzęt do robienia tortilli
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Napięcie: | 230v 380v |
| Ciężar maszyny: | 600kg |
Maszyna do formowania żywności ze stali nierdzewnej, Adjutable Food Filling Machine
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| waga: | 600 kg |
| moc: | 3,6 kW |
Linia do produkcji tortilli BP-450 BP-550 Maszyna do produkcji tortilli zbożowych
| Kolor: | srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-3000 szt./wys. |
| Moc: | 21 KW |
6-calowa 8-calowa 10-calowa linia produkcyjna tortilli 8000 - 12000 szt./godz.
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Zużycie gazu: | 4-14 m³/godz |
800 sztuk / h Wodoodporna komercyjna maszyna do tortilli mąki
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny, hydrauliczny |
| Napięcie: | 220 V / 380 V, Custmized, Triphase |

