Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
300mm 1300szt / h Ekran dotykowy Maszyna do inkrustowania żywności
| Grubość: | 100-300 mm |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| waga: | 500 kg |
12 '' Precyzyjne ciasto lokalizujące dwa wyloty Sprzęt do robienia tortilli 1300 szt. Pojemność
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Mała linia produkcyjna tortilli z automatyczną maszyną pakującą
| Obowiązujący przemysł: | Fabryka Żywności i Napojów, Restauracja |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Maszyna do robienia tortilli Roti |
| Napięcie: | 380V |
Hydrauliczna elektryczna linia produkcyjna Chapati Roti Tortilla Sterowanie PLC
| Nazwa produktu: | automatyczna hydrauliczna cena elektryczna maszyna do robienia chapati roti do produkcji tortilli, |
|---|---|
| Marka: | SSS |
| Obowiązujące branże: | Fabryka żywności i napojów, Restauracja |
Intelektualizacja 200mm 1600szt / h Linia do produkcji tortilli mąki
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny |
| Napięcie: | 380 V / 220 V. |
Sanitarne 700szt / h Linia produkcyjna tortilli 100mm
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
Przemysł spożywczy Automatyczna linia produkcyjna Tortilla 800szt / H Srebrny
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
| Masa ciasta: | 30-100 g / szt |
SS304 1500szt / h Automatyczna linia do produkcji chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1500 szt./godz |
Sprzęt do produkcji tortilli 270 mm ze stali nierdzewnej
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-6000 szt./godz |
| moc: | 40 KW |
Prasowanie na gorąco 1400 sztuk / h Linia do produkcji chleba arabskiego
| Moce produkcyjne: | 200-1400szt / godz |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | SSS |
| moc: | 21kw |

