Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
Intelektualizacja 3600 sztuk / h Linia produkcyjna Lavash SS304
| moc: | 42,6 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
800 sztuk / h Mała wydajność 30 cm Linia do produkcji chleba arabskiego
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Grubość: | 100-300 mm |
| Pojemność: | 600-1000 SZT / HR |
800 sztuk / HAutomatyczna przemysłowa linia produkcyjna tortilli o małych rozmiarach
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
Automatyczna linia do produkcji płaskiego chleba arabskiego 3800 szt. / H
| Źródło prądu: | Gaz/Elektryka |
|---|---|
| Pojemność: | 800 do 3800 szt /h |
| Korzyść: | prosta obsługa |
low price economical 15-45cm small pie crust machine
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Pojemność: | 200-600 sztuk/h |
| Moc: | 21kw |
Laminowana linia do produkcji bułek z mrożonego ciasta Automatycznie układana
| nazwa maszyny: | Linia produkcyjna warstwy Paratha |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Materiał maszynowy: | Stal nierdzewna 304 |
Max350mm 2000szt / H Linia do produkcji chleba Pita Automatyczna stal nierdzewna
| Stosowanie: | Wypiekanie chleba pita |
|---|---|
| moc: | 43 KW |
| wymiar: | 26000x2030x1915mm |
W pełni automatyczna linia do produkcji tortilli z opakowaniem 800 - 3000szt/H
| Prędkość: | 800-3000 sztuk / godzinę |
|---|---|
| Średnica: | 8.10.12.14 cala |
| Napięcie: | 380V |
Automatyczna linia do produkcji tortilli oszczędzająca pracę 30 cm / 1400 sztuk na godzinę
| Prędkość: | 800-1400szt./godz |
|---|---|
| Napięcie: | 380V |
| Moc: | 30kw |
8000 sztuk / H Hydrauliczna linia produkcyjna Tortilla z regulacją
| Napięcie: | 380 V. |
|---|---|
| kolor: | drzazga |
| Imię: | Linia do produkcji tortilli |

