Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
Zakład produkcyjny 4800 sztuk / h 20g Maszyna do inkrustowania żywności
| Moce produkcyjne: | 1800-4800szt / godz |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | SSS |
| moc: | 21kw |
Automatyczna 18-calowa maszyna do chleba tortilla ze stali nierdzewnej 1500 sztuk / h
| Pojemność: | 500-1500szt / godz |
|---|---|
| Główny składnik: | PLC |
| moc: | 21kw |
Linia produkcyjna tortilli z 32-calową prasą Linia Roti Chapati dla producenta tortilli
| Podanie:: | Fabryka supermarketów |
|---|---|
| Kolor:: | Srebro |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
600 sztuk / h Maszyna do robienia tortilli kukurydzianej, odporna na wodę maszyna Tortilla Masters
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ napędzany: | elektryczny / hydrauliczny |
| Napięcie: | 380 V / 50 HZ, dostosowane |
43kw 3800 sztuk / h Maszyna do robienia tortilli kukurydzianej
| Stosowanie: | Robienie tortilli |
|---|---|
| Moc: | 43 kw |
| Wymiar: | 26000x2030x1915mm |
800 sztuk / h 450mm komercyjna maszyna do robienia taco żywności
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Stosowanie: | ekspres do tortilli |
| Kształt: | Okrągły kwadratowy prostokąt |
Regulowana hydrauliczna maszyna do prasowania tortilli 8000 szt./h
| Napięcie: | 380 V. |
|---|---|
| kolor: | drzazga |
| Imię: | Linia do produkcji tortilli |
Przemysł spożywczy 900 sztuk / h 150 mm Handlowa maszyna do tortilli kukurydzianej
| Matetialny: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Surowiec: | mąka kukurydziana, mąka ryżowa, olej roślinny, sól itp. |
Nowa linia produkcyjna Tortilla Food W pełni automatyczna personalizacja
| Surowiec: | Ciasto |
|---|---|
| Kolor: | Stal |
| Produkt: | tortilla |
100g sanitarnych 3600 sztuk / h Maszyna do robienia tortilli kukurydzianej
| Funkcjonować: | Linia tortilli |
|---|---|
| Pojemność: | 2000-3600 SZTUK / GODZ |
| Masa ciasta: | 10-100 g / szt |

