Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic roti making machine ] mecz 200 produkty.
10 - 45 cm średnicy Nowa linia do produkcji tortilli w pełni automatyczna
| Surowiec: | Ciasto |
|---|---|
| Kolor: | Stal |
| Produkt: | tortilla |
Linia produkcyjna tortilli 2000 szt. / h Mała skala z dwoma wytłaczarkami
| Nazwa produktu: | automatyczna elektryczna maszyna do robienia chapati roti do produkcji tortilli; |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Linia do produkcji tortilli z podwójną głowicą Ogrzewanie elektryczne 1500-3000 sztuk na godzinę
| surowiec: | mąka |
|---|---|
| materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Korzyść: | Automatyczny |
Intelektualizacja 2000 sztuk / h Sprzęt Tortilla Masters
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g / szt |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
25-calowa 35-calowa prasa Przemysłowa linia produkcyjna tortilli w kolorze srebrnym
| Nazwa maszyny: | Meksykańska maszyna do robienia tortilli |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | PLC, silnik, silnik |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 1 rok |
W pełni automatyczna linia produkcyjna Tortilla o dużej wydajności z ciśnieniem pneumatycznym lub hydraulicznym
| Pojemność: | 1000-3000 sztuk na godzinę |
|---|---|
| Materiał: | Gatunek spożywczy ze stali nierdzewnej |
| Moc: | 20kw-36kw |
14000 sztuk / h Linia do chleba lawaszowego o wysokiej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
7000 sztuk / h Wysokowydajny sanitarny sprzęt do chleba płaskiego
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-10000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Linia produkcyjna Lavash o normalnej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
Odporny na kurz sprzęt do produkcji tortilli 55kw CE
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 2000-3600 szt./h |
| Napięcie: | 380 V / 3 FAZA |

