Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
30-centymetrowa linia produkcyjna tortilli mąki
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Moce produkcyjne: | 2000-3600 szt./h |
| Napięcie: | 380 V / 3 FAZA |
6-calowa 8-calowa 10-calowa linia produkcyjna tortilli 8000 - 12000 szt./godz.
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Zużycie gazu: | 4-14 m³/godz |
Automatyczna linia produkcyjna tortilli ze stali nierdzewnej 304 30g-100g ciasta
| kolor: | srebro |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Surowiec: | mąka |
Sprzęt do robienia Roti z ekranem dotykowym
| Materiał:: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Moc:: | 21kw |
| Napięcie:: | 380 V. |
Linia do produkcji tortilli BP-450 BP-550 Maszyna do produkcji tortilli zbożowych
| Kolor: | srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-3000 szt./wys. |
| Moc: | 21 KW |
Łatwa obsługa komercyjnej maszyny do tortilli o średnicy 25 cm, automatyczna
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
|---|---|
| Średnica: | 25 cm |
| Kolor maszyny: | srebra |
Łatwa obsługa Komercyjna maszyna do tortilli Zindywidualizowany rozmiar do sprzętu do produkcji chleba Pita
| Średnica: | 30 cm |
|---|---|
| słowa kluczowe: | Maszyna tortilla; Maszyna chlebowa pita |
| Kolor maszyny: | srebra |
15cm 25cm 35cm Tortilla Customization Automatyczna linia produkcyjna Tortilla Piekarnik gazowy
| Prędkość: | 800-5000 sztuk/godz |
|---|---|
| napięcie: | 380v |
| Władza: | 44kw |
Automatyczna linia produkcyjna z piecem gazowym
| Prędkość: | 800-5000 sztuk/godz |
|---|---|
| napięcie: | 380v |
| Władza: | 30kw |
Linia do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej 304 z ekranem Delta lub innym do wydajności 200-300 sztuk/h
| Ekran wyświetlacza: | Delta lub inna |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł spożywczy, Catering komercyjny, Piekarnictwo |
| Surowiec: | Woda, pszenica, kukurydza, mąka itp. |

