Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
Intelektualizacja 2000 sztuk / h Sprzęt Tortilla Masters
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g / szt |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
W pełni automatyczna linia produkcyjna Tortilla o dużej wydajności z ciśnieniem pneumatycznym lub hydraulicznym
| Pojemność: | 1000-3000 sztuk na godzinę |
|---|---|
| Materiał: | Gatunek spożywczy ze stali nierdzewnej |
| Moc: | 20kw-36kw |
400 Fuction Pita Bread Line And Easy Operation For Pita Bread, Linia produkcyjna Paratha
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 3600-16000 sztuk/godz. |
| Średnica tortilli: | 25cm-35cm |
Przemysł spożywczy Maszyna do robienia taco, 14000 sztuk / h Sprzęt do chleba Pita
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
1400 sztuk / h Sprzęt do robienia tortilli, maszyna do tortilli mąki bez zanieczyszczeń
| Automatyczna ocena: | Automatyczny |
|---|---|
| Typ napędzany: | elektryczny / hydrauliczny |
| Napięcie: | Dostosowane |
Komercyjna hydrauliczna maszyna do prasowania Tortilla 8200 szt./h Sterowanie mikrokomputerem
| Moce produkcyjne: | 3600-8200 szt./h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Linia produkcyjna tortilli z długą płytą sterowana hydraulicznie 52 In X 52 In
| Moce produkcyjne: | 8200-20000 szt/h |
|---|---|
| Podstawowe komponenty: | Silnik PLC |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Zastosowany rozmiar Elektryczny Tortilla Maker BP-400 Ostateczne rozwiązanie dla produkcji tortilli
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
Elektryczny tortilla maker w pojedynczym rzędzie dla szybkiej i konsekwentnej produkcji
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
| Podstawowe składniki: | Silnik |
800 sztuk/godzinę Pojemność Srebro Komercyjna Maszyna Tortilla Łatwa obsługa Srebro Kolor
| Kolor maszyny: | srebra |
|---|---|
| Model maszyny: | BP-650 OV-650 |
| Pojemność: | 800 szt./godz |

