Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
Elektryczna maszyna do tortilli o średnicy 40 cm do produkcji chleba pita
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
| Model maszyny: | BP-450 |
Łatwa obsługa Elektryczny tortilla maker 800 sztuk / godzinę Wysoka wydajność
| Zalety: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
|---|---|
| Model maszyny: | BP-550 |
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
Srebro Komercyjna Maszyna do tortilli Automatyczny stopień Automatyczny jednorazowy
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
|---|---|
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
| Pojemność: | 200 szt./godz |
Komercyjna maszyna do tortilli o średnicy 40 cm do niestandardowych rozmiarów i produkcji tortilli
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
|---|---|
| Model maszyny: | BP-450 |
| Podstawowe składniki: | Silnik |
BP-550 Automatyczna jednowierszowa komercyjna maszyna do tortilli do doskonałej produkcji tortilli
| Średnica: | 50 cm |
|---|---|
| słowa kluczowe: | Maszyna tortilla; Maszyna chlebowa pita |
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
Srebro Elektryczny Tortilla Maker dla maszyny do pieczenia chleba Pita Profesjonalnej klasy
| Średnica: | 40-50 mm |
|---|---|
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
| Model maszyny: | BP-450, 500, 550 |
Srebrowo-komercyjna maszyna do tortilli BP-500 średnica 45 cm
| Kolor maszyny: | srebra |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Silnik |
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
800 sztuk/godzinę Elektryczna maszyna do tortilli Wykorzystanie jednego rzędu
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Zalety: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
Zaawansowane elektryczne urządzenie do produkcji tortilli, komercyjne, jednorzędowe
| Zalety: | Łatwa obsługa Wysoka wydajność |
|---|---|
| Model maszyny: | BP-300, 350, 400 OV-400 |
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
20 cm sprzęt Tortilla Masters, regulowana linia produkcyjna tortilli
| Szybkość produkcji: | 100 ~ 250 kg / godz |
|---|---|
| średnica tortilli: | 20cm - 40cm |
| Wymagania dotyczące sprężonego powietrza: | 0,6-0,8 MPa |

