Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 263 produkty.
1500 sztuk / godzinę elektryczna maszyna do tortilli 8 mm 45 mm bez kurzu
| Imię: | 1500 sztuk / godzinę Wysokiej jakości elektryczna linia produkcyjna tortilli 8-45 mm; |
|---|---|
| Materia: | Stal nierdzewna |
| Moc: | 21kw |
Jednorzędowa Elektryczna Tortilla Maker w srebrnym kolorze dla świeżych i autentycznych domowych tortilli
| Automatyczna ocena: | Automatyczne |
|---|---|
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
220V / 380V linii produkcyjnej tortilli ze stali stopowej PLC z regulacją temperatury 0-300C
| System sterowania: | PLC |
|---|---|
| Prędkość rolki: | 3-20m/min |
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
BP-350 Elektryczna maszyna do tortilli - idealne uzupełnienie dla Twojej maszyny do chleba pita
| Liczba rzędów: | Jeden rząd |
|---|---|
| Pojemność: | 800 szt./godz |
| Podstawowe składniki: | Silnik |
800 sztuk / godzinę Mexican Corn Tortilla Press Machine PLC Core 304 SS
| Nazwa produktu: | Najwyższej jakości maszyna do pieczenia chleba tortilla / meksykańska maszyna do prasowania tortilli |
|---|---|
| Obowiązujące branże: | Hotele, zakład produkcyjny, fabryka żywności i napojów |
| Rodzaj: | chleb tortilla |
Linia produkcyjna tortilli 2000 szt. / h Mała skala z dwoma wytłaczarkami
| Nazwa produktu: | automatyczna elektryczna maszyna do robienia chapati roti do produkcji tortilli; |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Stan: schorzenie: | Nowy |
Płaska arabska linia do produkcji chleba Pita Roti Commercial 800--8200 sztuk / H
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Funkcjonować: | robienie Chapati/Roti/Tortilla |
| Moc: | 21kW |
Automatyczna linia produkcyjna 10-calowych tortilli z Delta PLC i Schneider Electric
| Metoda podgrzewania: | Gaz ziemny lub PL Gaz |
|---|---|
| System sterowania: | Delta |
| Zakres ciśnienia prasy: | 0,7MPA-1,0MPA |
700 - 3000 sztuk / h Linia do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej 8 - 50 cm
| Zdolność produkcyjna: | 700-3000 sztuk/godz |
|---|---|
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
Maszyna do ogrzewania z gazu ziemnego lub gazu PL i system sterowania delta
| Zakres ciśnienia prasy: | 0,3 MPA-12 MPA |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkt na gorącą sprzedaż 2024 |
| Kabel: | Renmin |

