Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ automatic tortilla bread making machine ] mecz 267 produkty.
700 - 3000 sztuk / h Linia do produkcji tortilli ze stali nierdzewnej 8 - 50 cm
| Zdolność produkcyjna: | 700-3000 sztuk/godz |
|---|---|
| Średnica rolki: | 8-50 cm |
| Obróbka powierzchni walca: | Chromowanie |
Maszyna do ogrzewania z gazu ziemnego lub gazu PL i system sterowania delta
| Zakres ciśnienia prasy: | 0,3 MPA-12 MPA |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkt na gorącą sprzedaż 2024 |
| Kabel: | Renmin |
CE 3600 sztuk / godzinę Linia do produkcji chleba arabskiego o średnicy 20 cm 30 cm
| Orzecznictwo: | CE |
|---|---|
| Wymiary (L * W * H): | 10080 * 17100 * 1450 mm |
| Rodzaj: | tortilla |
2024 Nowy projekt i automatyczna linia produkcyjna wysokiej prędkości tortilli BP-820
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Średnica tortilli: | 6-12 cali |
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka wydajność, automatyka, łatwa obsługa |
14000 sztuk / h Linia do chleba lawaszowego o wysokiej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-14000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Ogrzewanie wodne 15-calowa maszyna do ciasta tortilla
| Stosowanie: | Przygotowanie tortilli |
|---|---|
| moc: | 43 KW |
| wymiar: | 26000x2030x1915mm |
250 kg / h Maszyna do robienia tortilli kukurydzianej
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 3000-3800 szt./godz |
| moc: | 23 kw |
Srebro komercyjny Tortilla Machine Model 550 automatyczny stopnia automatyczny dla Twojej firmy spożywczej
| Cechy: | Dostosowany rozmiar |
|---|---|
| Kolor maszyny: | srebra |
| Podstawowe składniki: | Silnik |
3800 sztuk / h Komercyjna maszyna do tortilli, 270mm komercyjna maszyna do tortilli mąki
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 3000-3800 szt./godz |
| moc: | 42,57 KW |
Pojemność Linia produkcyjna tortilli elektrycznych BP-720 z bębnem ze stali nierdzewnej 304
| Podstawowe składniki: | Silnik, sterownik PLC |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 2000-8000 sztuk/godz. |
| Model: | BP-720 |

