Wszystkie produkty
-
Linia do produkcji tortilli
-
Linia do przetwarzania owoców
-
Linia do produkcji przecierów owocowych
-
Rybie sos chili
-
Linia do przetwarzania sosu do dżemu
-
Linia do produkcji soków owocowych
-
Linia do przetwarzania warzyw owocowych
-
Maszyna do sortowania kolorów
-
Maszyna do sterylizacji UHT
-
Linia do przetwarzania koncentratu pomidorowego
-
linia do przetwarzania mango
-
Zakład Przetwórstwa Cytrusów
-
Komercyjna maszyna do tortilli
-
Wypiekacz do chleba Lavash
-
Linia przetwarzania Apple
słowa kluczowe [ industrial tortilla machine ] mecz 273 produkty.
Wyroby z pszenicy lub mąki kukurydzianej
| Pojemność produkcyjna: | 3600-16000 sztuk/godz. |
|---|---|
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka wydajność |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkt na gorącą sprzedaż 2024 |
Płaska arabska linia do produkcji chleba Pita Roti Commercial 800--8200 sztuk / H
| Stan: schorzenie: | Nowy |
|---|---|
| Funkcjonować: | robienie Chapati/Roti/Tortilla |
| Moc: | 21kW |
Linia produkcyjna Lavash o normalnej wydajności
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 600-800 szt./godz |
| moc: | 21 KW |
Wysoka wydajność 6000 sztuk / h Regulowana linia produkcyjna Lavash
| Kluczowe punkty sprzedaży:: | Automatyczny |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/sztuka |
| Częstotliwość:: | 50 Hz |
7000 sztuk / h Wysokowydajny sanitarny sprzęt do chleba płaskiego
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Pojemność: | 7000-10000 szt./godz |
| moc: | 16 kW |
Intelektualizacja 900szt / h Arabski wypiekacz do chleba Pita
| Matetialny: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Surowiec: | Mąka |
900 sztuk / h 300mm Linia do produkcji chleba arabskiego ze stali nierdzewnej
| Matetialny: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Surowiec: | mąka kukurydziana, mąka ryżowa, olej roślinny, sól itp. |
wysokiej wydajności Pita Bread Linia produktów
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Surowce: | Mąka pszenna/mąka kukurydziana itp. |
Całkowicie automatyczna linia produkcyjna chleba, z 55 cm linii Paratha.
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pojemność produkcyjna: | 3600-16000 sztuk/godz. |
| Kraje eksportowe: | Światowe |
100g 1500 sztuk / h Odporny na wodę sprzęt do robienia roti
| Podanie: | Przygotowanie tortilli |
|---|---|
| funkcje: | Łatwy w obsłudze |
| Gwarancja: | 1 rok |

